חברת דקו-שילד קיימת משנת 2007  והיא החברה המובילה והוותיקה בפיתוח ,ייצור והתקנת חליפות הגנה מקצועיות רב שמושיות  לתאי מעליות.

כשרוכשים חליפת הגנה לתא המעלית  צריך לבחון 4 פרמטרים: אפקטיביות בהגנה על התא , פשטות ומהירות בהתקנה ובפירוק , עמידות המיגון לבלאי ומראה המיגון כשהוא מותקן.

בארבעת הפרמטרים הללו אין לחליפת ההגנה שלנו מתחרים

 

צפו בסרטון

ותבינו למה רק חליפות ההגנה של דקו שילד

מעניקות הגנה אפקטיבית למעלית שלכם ותמורה אמיתית לכספכם

הגנה למעלית מבד

אפקטיביות- חליפת ההגנה למעלית של חברת דקושילד עשויה בד דו צדדי איכותי המשמש את הצבא והמשטרה בתפירת אפודים ושכפצים. בתוך הכיסוי מילוי של 3 שכבות של חומרי שיכוך בעובי 28 ס"מ .בנוסף בכיסויים שלנו תפרי חיזוק כל 10 ס"מ כל אלו יוצרים כיסוי בעל יכולת ספיגה גבוהה ביותר.

פשטות ההתקנה והפרוק של מערכת ההגנה- את מערכת ההגנה שלנו ניתן להתקין בשני אופנים. באמצעות מוטות טלסקופים מתפרקי או באמצעות פינים קבועים. ההתקנה על הפינים לוקחת 60 שניות שכן יש בבד טבעת מתכת וכל מה שנשאר הוא להלבישה על פין הנירוסטה. אם תבחרו במוטות הטלסקופים תגלו מוטות בעלי מערכת קיפיצית אשר מתהדקת באופן אוטומטי בין קירות המעלית מיד עם פתיחתם.

עמידות המיגון לבלאי-  אנחנו מאוד מאמינים במוצר שלנו לכן לא מהססים לתת אחריות של 5 שנים על התפרים ו10 שנים על אביזרי התליה.

מראה ואסטתיות המיגון-  מכיון שאין כמו מראה עניים אנחנו ממליצים ללקוחותינו לבקש מאיתנו כתובות בהן מותקן הכיסוי שלנו באזור המגורים שלהם וללכת פיזית לראות את הכיסוי בשטח. אנחנו בטוחים שתתרשמו לטובה. למי מכם שאין את הזמן יכול לראות את התמונות באתר שלנו או לבקש מאיתנו להעביר לו ישירות למייל או לווטאפ